Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gildia PvE
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Podanie - Supremacy

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Toss




Liczba postów : 2
Join date : 22/02/2012

Podanie - Supremacy Empty
PisanieTemat: Podanie - Supremacy   Podanie - Supremacy EmptySro Lut 22, 2012 7:31 pm

1. Imię : Sergiusz (Tak, tak, dobrze przeczytaliście ;P )
2. Wiek : 20
3. Klasa : Warlock
4. Main Spec: Obecnie Demonology, ale kompletuję gear pod Affli, który będzie moim main specem.
5. Gearscore : 4,4k gs
6. Profesje : Tailoring/Engineering
7. Aktywność : (Wieczór czy dzień, jak wygląda sytuacja z weekendami i mniej więcej godziny): W tygodniu zwykle siedzę od godzinki do maksymalnie czterech, w zależności od tego, czy mam jakieś ważne zajęcia, czy też nie Wink W weekendy siedzę dużo dłużej.
8. Czy posiadasz Komunikator Teamspeak 3 oraz mikrofon ? Tak, posiadam
9. Wychodzisz z założenia , że jeśli gram to siedze na Tsie ? No niestety nie, ale zawsze wchodzę na ts'a jeśli jest taka potrzeba (raidy, itp.)
10. Czy jesteś gotowy do zapoznania nowych ludzi i intergracji z nimi ? Oczywiście.
11. Czy akceptujesz nasz Regulamin ? Tak.
12. Napisz o czym mowa w Punkcie 4 w Regulaminie: Guild Bank obsługuje wyznaczona do tego osoba (BANKIER) - jeśli dobrze rozumiem, to do podejmowania przedmiotów i/lub złota z banku to należy się zgłosić do osoby do tego uprawnionej (bankiera).
13. Co cię skusiło do napisania podania właśni do nas ? Obecny brak gildii, chęć uczęszczania na instancje oraz pewien gracz o imieniu Preexo, który mieszka ulicę niżej niż ja Very Happy
14. Twoja poprzednia gildia: Immortal Heroes (Immortal fail)
15. Czego oczekujesz od naszej gildi ? Możliwości ukończenia wszystkich dostępnych instancji oraz uprzyjemnienia czasu spędzonego w grze.
16. Rozwiń swoją wypowiedź (Coś o sobie , rozbaw nas śmieszną sytuacją itp) No to tak jak na początku podania napisałem mam na imię Sergiusz, pochodzę z Pyskowic, czyli ze śląska. Nie posiadam szerokiego spektrum zainteresowań i ograniczyłem się do zaledwie kilku, czyli motoryzacja, elektronika, kulturystyka oraz wszelako pojęte militaria (głównie ASG).
Niestety nie mam daru do rozbawiania ludzi, dlatego ciężko mi napisać coś co mogłoby was rozśmieszyć, może tyle, że lubię oglądać Pierwszą Miłość Razz oraz pompować bicka na siłowni Smile
17. Screen okna logowania (Czyli shot własnych postaci) https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/252/wowscrnshot022212200834.jpg/


Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania Smile
Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
doalrek
Wódz
doalrek


Liczba postów : 30
Join date : 03/02/2012

Podanie - Supremacy Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Supremacy   Podanie - Supremacy EmptyCzw Lut 23, 2012 2:42 pm

Czy moje oczy dobrze widza itemy pvp??
Powrót do góry Go down
Toss




Liczba postów : 2
Join date : 22/02/2012

Podanie - Supremacy Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Supremacy   Podanie - Supremacy EmptyCzw Lut 23, 2012 3:42 pm

Tak, dobrze, ale gs podałem w itemach PvE rzecz jasna. A itemy PvP mam bo lubię grać arenki Wink
Powrót do góry Go down
doalrek
Wódz
doalrek


Liczba postów : 30
Join date : 03/02/2012

Podanie - Supremacy Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Supremacy   Podanie - Supremacy EmptyCzw Lut 23, 2012 4:35 pm

a no to jestem na tak
Powrót do góry Go down
Gerrick
Oficer
Gerrick


Liczba postów : 9
Join date : 09/02/2012
Age : 30

Podanie - Supremacy Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Supremacy   Podanie - Supremacy EmptyPią Lut 24, 2012 1:20 pm

Jeśli nie będziesz się gdzieś altami po innych gildiach woził to jestem na Tak
Powrót do góry Go down
Veraudinus
Raider



Liczba postów : 1
Join date : 01/02/2012
Age : 29
Skąd : Gryfino

Podanie - Supremacy Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Supremacy   Podanie - Supremacy EmptySob Lut 25, 2012 11:08 am

Na tak, ponieważ lubi pompować bica jak ja i oglądać pierwszą miłość Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie - Supremacy Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Supremacy   Podanie - Supremacy Empty

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Supremacy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie - Ows
» Podanie - Stopa
» Podanie - Eameron
» Podanie- Betrayel
» Arudian - Podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rekrutacja :: Podania-
Skocz do: