Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gildia PvE
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Podanie - Stopa

Go down 
AutorWiadomość
glodzio02




Liczba postów : 1
Join date : 06/05/2012

Podanie - Stopa  Empty
PisanieTemat: Podanie - Stopa    Podanie - Stopa  EmptyNie Maj 06, 2012 6:29 pm

1. Przemek
2. 17 lat
3. Rogue
4. Assa
5. PvE 4,8k PvP 5k, aczkolwiek myślę że patrzenie na GS jest zgubne.
6. Skinning/Leatherworking
7. Nie będę owijał w bawełnę nie przekładam życia prywatnego ponad WoWa, uczę się dlatego moja aktywność będzie uzależniona w pewnym stopniu z szkołą tzn. sprawdzianami itd. ale na pewno będę wbijał w Piątki wieczorami i Soboty cały dzień zbliżają się małymi krokami wakacje oraz w szkole będziemy mieli trochę luzu po maturach także czasu wolnego z pewnością nie zabraknie
8. Posiadam TS i aktywny mikrofon.
9. Oczywiście umiem obsługiwać TS a moje założenie jest takie że jeśli mam z kim pogadać lub ktoś wymaga to używam.
10. Lubię poznawać nowych ciekawych ludzi.
11. Akceptuję regulamin.
12. Punkt 4 mówi o guild banku, czyli bankier ma tylko dostęp do itemów a jeśli ktoś chce coś wyciągnąć to musi dać coś w zamian.
13. Co mnie skusiło ? Nie wiem impuls i forum Sunwella.
14. Na sunwellu żadna konkretna, gram od kilku miesięcy po tym jak opuściłem Nexusa, mimo to ogarniam insty które progresujecie.
15. Szczerze czego oczekuje ? Że się ubiorę oczywiście, ale nie tylko oczekuję miłej atmosfery i ogarnięcia tzn. szybkich i sprawnych raidów oraz ogarnięcia ICC w przyszłosci Wink
16. Ciężko mi coś o sobie napisać. W ogóle mówienie o sobie wydaje się być samolubne. Nie jestem trollem, nie denerwuję się szybko, umiem podporządkować się dyscyplinie i Waszemu regulaminowi, ale nie zamierzam lizać wam dupy, czy coś. Po prostu liczę na Wasze zrozumienie i pozytywne rozpatrzenie podania, możecie ode mnie oczekiwać lojalności i kultury, może nie tej wysokich lotów ale tej minimalnej na pewno. Będę godnie reprezentował gildię na Sunwellu.
Pozdrawiam
17. Podanie - Stopa  Stopa2

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Stopa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie - Ows
» Podanie - Neerd
» Arudian - Podanie
» Podanie - ZooM
» Podanie - Klliczko

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rekrutacja :: Podania-
Skocz do: