Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gildia PvE
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Remake podania Bednarczyk

Go down 
+3
Blady
Ferito
Bednarczyk
7 posters
AutorWiadomość
Bednarczyk
Raider



Liczba postów : 3
Join date : 29/01/2012

Remake podania Bednarczyk Empty
PisanieTemat: Remake podania Bednarczyk   Remake podania Bednarczyk EmptyNie Lut 12, 2012 9:19 pm

Przepraszam za moje złe zachowanie. Jest pare osob w gildii z ktorymi mi sie dobrze gra - prosze o wasze wypowiedzi.
Zwrot wyjebany w kakao to znaczy potraktowany bez szacunku. Nie chcialem nikogo obrazic!!!
1.Piter
2.18
3.Palladyn
4.Prot
5.Gearscore: prawie 5.1
6.Tailo/Ench
7.Powiniennem byc aktywny w godzinach 15.00-24.00
8.Tak posiadam ts3 i mikrofon
9.Zawsze przed wejsicem do gry wchodze na ts-a
10.Tak jestem gotowy do zapoznania nowych ludzi i intergracji z nimi
11.Akceptuje regulamin
12.Guild Bank obsługuje wyznaczona do tego osoba (BANKIER)
Najlepsza technika na swiecie "kopiuj wklej"
13.Do napisania do was sklonil mnie raid na onke 25.
14.Gram w Wowa od miesiaca szukam progresu. MMO to moje Zycie to moj swiat!
screen:speedyshare%com/file/cgEn2/download/Bednarczyk%png
zamiast % prosze wstawic kropeczki Very Happy
Powrót do góry Go down
Ferito
Raider



Liczba postów : 2
Join date : 03/02/2012

Remake podania Bednarczyk Empty
PisanieTemat: Re: Remake podania Bednarczyk   Remake podania Bednarczyk EmptyNie Lut 12, 2012 10:58 pm

Ja tam jestem tylko biednym rekruytem, ale myślę że tez mam prawo do głosu Smile
A więc przechodzać do rzeczy...
Myślę, że całym problemem jest tylko głupie nieporozumienie. Bednarczyk chciał wytłumaczyć z Kacim całą tą spraw i wtedy padło słynne już zdanie o "kakale" , przez ten krótki czas, który był u nas w zdążyłem poznać Bednarczyka na tyle, że myślę , że nie chciał obrazić Kaciego, tylko po prostu Kaci tak to odebrał, a naszemu koledze chodziło , o to , że poczuł się oszukany.
Ja bym Wam proponował spokojną rozmowę.
Powrót do góry Go down
Blady
Oficer
Blady


Liczba postów : 24
Join date : 24/01/2012

Remake podania Bednarczyk Empty
PisanieTemat: Re: Remake podania Bednarczyk   Remake podania Bednarczyk EmptyNie Lut 12, 2012 11:58 pm

Ja jestem za tym zeby on wrocił
Powrót do góry Go down
Magister
Raider
Magister


Liczba postów : 31
Join date : 30/01/2012
Skąd : KATOWICE KURWA!!

Remake podania Bednarczyk Empty
PisanieTemat: Re: Remake podania Bednarczyk   Remake podania Bednarczyk EmptyPon Lut 13, 2012 12:51 am

Jestem na tak. Ponieważ umiesz wytłumaczyć sprawę i przeprosić. Jedynie mogłeś to lepiej ująć tak np jak napisał Ferito
Powrót do góry Go down
Acnologia
Oficer
Acnologia


Liczba postów : 15
Join date : 09/02/2012

Remake podania Bednarczyk Empty
PisanieTemat: Re: Remake podania Bednarczyk   Remake podania Bednarczyk EmptyPon Lut 13, 2012 10:27 am

o co chodzi? ;d
Powrót do góry Go down
Crymay




Liczba postów : 1
Join date : 13/02/2012

Remake podania Bednarczyk Empty
PisanieTemat: Re: Remake podania Bednarczyk   Remake podania Bednarczyk EmptyPon Lut 13, 2012 11:38 am

Jestem za tym żeby przyjąć Bednarczyka z powrotem. Gram z nim od 3 lat i wiem że przyczyną całej tej niemiłej sytuacji była zła interpretacja jego słów. Tak jak Ferito proponuje wam panowie spokojną rozmowę na TS(bez osób trzecich). Z drugiej strony co ja tam wiem mam tylko 18 lat i pewnie lepiej kickować niż rozmawiać.
Powrót do góry Go down
doalrek
Wódz
doalrek


Liczba postów : 30
Join date : 03/02/2012

Remake podania Bednarczyk Empty
PisanieTemat: Re: Remake podania Bednarczyk   Remake podania Bednarczyk EmptyPon Lut 13, 2012 11:51 am

Craymay dla towjej informacji nie prowadze rozmowy z ludzmi ktorzy mysla ze swoim slangiem czy tez gwara jakos mnie przekonaja jezeli ktos nie posiada kultury osobistej i odzywa sie w sposob niewlasciwy to juz zawsze bedzie tak robil a ja od wychowywania nie jestem a zarazem nie jestem od tego zeby cos takiego wysluchiwac.
Jezeli chodzi o przyjecie do goldi jestem na TAK ale jeden wybryk i podziekuje tobie za pobyt u nas. Nikt tobie laski nie robi ani ty nikomu zeby chodzic na raidy one sa organizowane dla was i z mysla o was, A jezeli masz cos do powiedzenia czy chcesz wyrazic sprzeciw mow smialo tylko zaznaczam NA SPOKONIE I Z KULTURA.
Powrót do góry Go down
Bednarczyk
Raider



Liczba postów : 3
Join date : 29/01/2012

Remake podania Bednarczyk Empty
PisanieTemat: Re: Remake podania Bednarczyk   Remake podania Bednarczyk EmptyPon Lut 13, 2012 11:58 am

wydawalo mi sie ze jesli zapisuje sie na raid jako tank i zostalem zatwierdzony na godzine 18 to bede szedl na raid jako tank o 18 a nie o 20. To mnie zdenerwowalo. Jesli moge wbic do gildii to prosze powiedziec tylko kiedy Very Happy:D zaloguje.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Remake podania Bednarczyk Empty
PisanieTemat: Re: Remake podania Bednarczyk   Remake podania Bednarczyk Empty

Powrót do góry Go down
 
Remake podania Bednarczyk
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie Bednarczyk

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rekrutacja :: Podania-
Skocz do: